Sepetiniz
Icon

İptal & İade Şartları

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde değiştirilecek/iade edilecek ürünün aşağıdaki adrese gönderilmesi gerekmektedir. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Değiştireceğiniz/İade edeceğiniz ürünün hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturanızı da ekleyerek Yurtiçi Kargo ile alıcı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Değişim için kargoya verilen ürünlerin gönderim ücretlerinin tarafınızdan karşılanması gerekmektedir.


Gönderim Bilgileri:
Alıcı adı: Nehir Ekmekçiler
Alıcı telefon: 0545 890 08 38
Adres: Yeşilköy Mah. Halkalı cad. No:53/3 Yeşilköy/Bakırköy/İstanbul

Yeni ürün gönderimi gönderilen ürünün değişim şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra yapılır.

Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra kamalayadesign.com tarafından kredi kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir.

Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz, birkaç gün sürebilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve kamalayadesign.com’nun bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

Her türlü sorunuzu tarafımıza info@kamalayadesign.com adresine e-mail göndererek iletebilirsiniz.